Invitații Daliei Ionescu la emisiunea „Unde mergem?” din 25 iunie au fost Felix Alexa, regizorul spectacolului „Artă” de Yasmina Reza, producție a Teatrului Municipal „Matei Vișniec” Suceava, și actorul Răzvan Bănuț, unul dintre actorii spectacolului.
Cei doi au invitat pe această cale suceveni să vină în număr cât mai mare la premiera teatrului sucevean.