Actorii Cosmin Panaite și Andrei Calu au fost prezenți astăzi în studio, alături de Petre Gherman, la emisiunea DIS DE DIMINEAȚĂ, din 23 iunie, pentru a vă invita la ultima premieră a Teatrului Municipal „Matei Vișniec” Suceava din actuala stagiune - "Artă".